Hizmetlerimiz
Sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çabalıyoruz.

Gell Petrol olarak, müşterilerimize yalnızca akaryakıt ve madeni yağ ürünleri sunmakla yetinmiyor, bütün istasyonumuzda yolculuk sırasında ortaya çıkabilecek farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik çözümler sunmaya da devam ediyoruz. Bu kapsamda, belirli istasyonlarımızda özel ve perakendecilik alanında iyi bilinen markalara yer vererek, müşterilerimize sunduğumuz hizmet yelpazemizi sürekli olarak genişletiyoruz, seyahatinizin daha konforlu geçmesi için çalışıyoruz.

İstasyonlarımızda müşterilerimizin ihtiyaçları ve araçlarının ihtiyaçlarını karşılayabilmelerinin yanısıra, kaliteli ve güvenli alışveriş yapabilecekleri, temiz ve rahatlatıcı mekanlar için çabalıyoruz.
Gell Araç Yıkama Hizmeti

Gell Petrol müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Bronze, Silver ve Gold olmak üzere 3 ayrı yıkama seçeneği sunuluyor. Silver seçeneğinde cilayı, Gold seçeneğinde ise araçların temizliği ve parlaklığını daha uzun süreli koruma altına alan özel cila hizmeti ilave olarak veriliyor. Gell Petrol, Gell Petrol araç yıkamada uzman, hızlı ve çevreci çözümler sunarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Yıkama esnasında kullanılan özel sünger fırça teknolojisi ile araçlarınızı çizmeden tam temizlik sağlanıyor.

Yeni nesil elle yıkama üniteleri ile hem pratik hem de hızlı yıkama çözümlerini güvenilir bir yapıyla beraberinde getiriyor. Basınçlı su, deterjan ve özel cila seçeneklerini tek yıkama sırasında kullanabilme avantajı ile öne çıkan Super Wash JET konsepti; kullanıcılarına kolay ve hızlı bir araç yıkama alternatifi sunuyor.
SGL Özel Güvenlik Hizmetleri

SGL Denizcilik, silahlı veya silahsız güvenlik hizmetleri sunmaktadır. 7/24 saat hizmet anlayışımız, profesyonel kadromuz Kaliteli ve Güvenilir, Hizmetin devamlılığı esas alınarak hizmetlerimiz yerine getirilmektedir.
AIP TURKEY

ANTALYA TMA VFR FLIGHT ROUTES için lütfen tıklayınız
İZMİR TMA VFR FLIGHT ROUTES-ICAO için lütfen tıklayınız
TEKİRDAĞ/ÇORLU VFR FLIGHT ROUTES-ICAO lütfen tıklayınız

Aviation

Gell Aviation Ürünleri

Avgas 110LL

Havacılıkta kullanılan küçük pistonlu motorlu uçaklar için standart yüksek oktanlı yakıttır.

UL 91

UL91 Benzin, havacılıkta uçak pistonlu ve rotax motorlar için kullanılır.

Jet A1

Jet A1, ana maddesi kerosen olan ve günümüzde dünya genelindeki jet motorlu yolcu ve kargo uçaklarında kullanılan yakıt türüne verilen addır.

Askeri Ürünler

Gell Askeri Ürünler

Diesel

Sgl Diesel'in üstün temizleme yeteneği sayesinde sıradan dizel yakıtlara oranla daha fazla güç ve bütçenize yakıt ekonomisi kazandırır.

JP8

Bir havacılık yakıtı olan JP-8, 1980li yılların sonlarına doğru NATO ülkeleri ortak askeri yakıtı olarak kabul edilmiştir.

95 Oktan Kurşunsuz Benzin

95 Oktan Kurşunsuz Benzin, Benzin kullanabilen katalitik konvertörlü veya konvertörsüz araçlar için geliştirdiği...

Avgas

Uçak piston motorlarında benzinin formüle edilmesiyle elde edilen ve havacılık benzini (Avaition gasoline “AVGAS”) olarak adlandırılan yüksek oktanlı...

İletişim: +90(232) 425-2511

Merkez Ofis: Gazi Bulvarı No:114 K:8 D:8 Çankaya – İzmir

Çalışma Saatleri

Pzt. - Cmrt. 09:00 - 19:00